USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport

Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

15

Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport


Het comfortabele Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport beschikt over draadloos internet en ligt op 25-minuten loopafstand van Church and Convent of San Francisco.

Dit comfortabele hostel bevindt zich in de Callao wijk van Lima en op een korte afstand van het Parque El Olivar. Het hostel is op afstand van 4 km van stadion San Marcos gesitueerd. Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport heeft een welgelegen locatie op rijafstand van 10 minuten van de Kathedraal van Lima.

Gasten kunnen dineren bij Pardos Chicken, op ongeveer 1 km afstand van het hostel, of bij La Bonbonniere, op maar 1 km ervandaan. De accommodatie is voorzien van een gedeelde keuken. Air port Express Lima busstation ligt net om de hoek bij de woning.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Jorge Chavez International
    2,2 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Geldwisselkantoor
  • Brandblussers
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Gedeelde keuken
  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Tuin
  • Ontspannings-/ TV-kamer

Diensten

  • Huishouding
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 07:30 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport?

    Gasten kunnen de Kathedraal van Lima bezoeken, gelegen binnen 2 km afstand van Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport.
  • Hoe ver is de luchthaven Jorge Chavez International van Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport?

    Er is een 0,6 km afstand tussen Jorge Chavez International en Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport.
  • Wat is de prijs van een overnachting in Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport?

    De gemiddelde prijs in Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport is $17. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie.
  • Welke betaalmethoden staat Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport toe?

    Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport accepteert betalingsmethoden zoals Visa, American Express en Diners Club.
  • Welke restaurants in de buurt moeten we bezoeken tijdens het verblijf in het hostel?

    Gasten kunnen een bezoekje brengen aan Pardos Chicken, gelegen op een korte afstand van het hostel, of La Bonbonniere, gesitueerd op 15 minuten te voet vandaan.
  • Biedt de accommodatie keukenfaciliteiten?

    Ja, er is een gedeelde keuken beschikbaar in de accommodatie.
  • Welke soorten badkamers zijn er in Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport?

    Elke kamer bij Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport is uitgerust met een gedeelde badkamer.
  • Biedt Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport services op maat voor kinderen?

    Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van de voorzieningen die worden aangeboden in Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Sumaq Punuy Hostel - Lima Airport, Peru

Calle O Mz G49 Lt 14 , Urbanizacion Bocanegra Piso 2, Lima, Peru

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © limaperuhotels.net

All rights reserved